Mūsu uzņēmuma grupa uzsāka sadarbību ar Zeiss kompāniju pirms vairākiem gadiem, kad kļuvām par ekskluzīvajiem partneriem, piedāvājot savos optikas uzņēmumos Latvijā Zeiss ražotās briļļu lēcas. Gan Optikas studija Lonija, gan Optikas saloni Metropole, gan Outlet Optika jau 6 gadus piedāvā saviem klientiem Zeiss briļļu lēcas. Pēc veiksmīgās sākotnējās sadarbības, Zeiss vadības pārstāvji piedāvāja mūsu uzņēmumam būt pirmajiem Ziemeļvalstu reģionā, lai atklātu Rīgā pirmo Zeiss specializēto veikalu. Mūsu «jā» vārds bija ātrs, jo šāds piedāvājums ir ļoti ekskluzīvs un pagodinošs. Zeiss vārds optikas pasaulē ir ļoti zināms. Turklāt pirmskara Latvijā, Rīgā atradās arī viena no Zeiss rūpnīcām. Mums ir iespēja atgriezt Zeiss uzņēmumu Latvijā pēc tikpat kā 100 gadus ieilgušās pauzes.

Visbeidzot noslēdzošais posms pirms atklāšanas bija vienošanās par pirmā Zeiss salona atrašanās vietu. Mūsu pirmais Zeiss Vision Center tika atklāts tirdzniecības centrā Spice, savukārt nupat atvērts salons arī Alfā.

Zeiss uzņēmums ir izvēlējies mūsu uzņēmumu grupu OpticGuru kā ilgstošus sadarbības pārstāvjus pēc līdzīgiem principiem kā tiek veidoti franšīzes līgumi. Sadarbība balstās pārsvarā uz četriem galvenajiem stūrakmeņiem. Salona dizaina koncepts ir pilnīgā veidots sadarbībā ar vācu arhitektiem, speciālistu - darbinieku apmācība notikusi Zeiss īpašajā optikas akadēmijā, jaunatklātajos optikas salonos visa redzes korekcijas izmeklēšana notiks tikai ar Zeiss tehnisko aparatūru, kā arī briļļu ietvaros tiks ievietotas tikai Zeiss briļļu lēcas.