Par pavasarīgu tradīciju kļuvusī «Vislatvijas atraitnīšu stādīšanas akcija» aizvadīta trīs gadus pēc kārtas, un joprojām izpelnās iedzīvotāju atbalstu, jo bedraino ielu jautājumā vienaldzīgo nav. Optikas salonu Metropole kolektīvs izmantoja vairāk nekā 800 atraitnīšu stādu, ap 1600 litru kūdras, lai vairāk nekā 100 bedres Latvijā padarītu par visskaistākajām un krāšņāk ziedošajām visā pasaulē.

Optikas salonu Metropole attīstības vadītājs Jānis Kossovičs: "Ar šādu rīcību mudinām ceļu uzturētājus un pašvaldības tomēr veikt savus darbus daudz atbildīgāk. Taču, ja nesekos nekāda rīcība, tad arī nākošgad, iestājoties pavasarim, mēs noteikti atkal pārsteigsim Latvijas iedzīvotājus, padarot Latvijas ceļus par visziedošākajiem pasaulē un aicināsim arī citus iedzīvotājus piebiedroties, lai visas bedres mūsu valstī vienā naktī uzziedētu! Turklāt, vērtējot, kā Latvijas iedzīvotāji reaģē uz informatīvo zīmi "Redzi? Bedre!" un līdzās ziedošajām atraitnītēm, secinājām, ka esam radījuši arī pozitīvas un pavasarīgas ziņas, iepriecinot neskaitāmus acu pārus!"

Ziedošās bedres uz ceļiem un brīdinošā zīme "Bedre! Redzi?" kalpoja arīdzan kā aicinājums ļaudīm būt vērīgiem un uzmanīties no situācijām, kas var būt nedrošas. Laikus pamanīta bedre, apledojis ceļš vai, auto, kas neievēro ceļu satiksmes noteikumus, ļauj izvairīties no mūsu drošībai un, iespējams, arī veselībai bīstamām situācijām, kā arī saudzēt ne tikai sevi, bet arī savu automašīnu un priekšmetus, kas mums dārgi!

Optikas salonu Metropole organizatori atvainojas ikvienam Liepājas, Ventspils, Jūrmalas, Olaines, Jelgavas, Tukuma, Ogres, Siguldas, Jēkabpils, Preiļu, Rēzeknes un Daugavpils iedzīvotājam, ja ziedošās bedres patraucēja ikdienas gaitas! Ceram, ka mūsu akciju atbalstītāju vidū ir arī apdrošināšanas kompānijas, kas dienu no dienas saņem neskaitāmus pieteikumus par uz nekvalitatīva ceļa seguma sabojātām automašīnām, jo šajās dienās ziedošās atraitnītes neļāva iebraukt vairāk nekā 90 ceļu bedrēs visā Latvijā!