LUNEAU TECHNOLOGY ir viena no vadošajām kompānijām Optisko iekārtu ražošanā, kura rūpnīca atrodas Francijā. Uzņēmuma portfolio iekļaujas tādi populāri un sevi pierādījuši zīmoli kā  Briot®, Weco® un Visionix®. Uzņēmuma galvenā vērtība ir klienti, tādēļ Luneau Technology visā pasaulē  ir 12 meitasuzņēmumi un vairāk kā 160 oficiālie pārstāvji.

 

Luneau Technologies ražotās iekārtas iepazīstina mūs ar jaunākajām tehnoloģijām un iespējām Oftalmologa, Optometrista, kā arī Optiķa kabinetos- inovatīvas, mūsdienīgas un kvalitatīvas iekārtas un instrumenti.

 

Kompānijas galvenais mērķis ir palīdzēt redzes aprūpes speciālistiem diagnostikas laikā, lai iegūtu pēc iespējas precīzāku korekciju un diagnosticētu patoloģijas, kā, piemēram, glaukomu, kataraktu, keratokonusu un citas.

 

Jaunums nozarē! Šī iekārta ir lielisks palīgs katrā optikā. Lai veiktu redzes pārbaudes operatīvi un vienlīdz precīzi, nepieciešams Luneau Technology Eye refract. Tas ir kā ikdienas atbalsts optometristam un drošības sajūta klientam.